KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873084
nr 1587 3084
Birgitta Reuterskiöld, monogramsignerad 1961, landskap. Olja på duk, 61x48 cm, yttermått inklusive ram: 63x50 cm
Utrop:
500 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:27:49
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer